Sanal Dunya Forum'a hoşgeldiniz!

Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Üye Olabilirsiniz...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz Sanal Türk Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Sanal Dunya Forum'a hoşgeldiniz!

Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Üye Olabilirsiniz...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz Sanal Türk Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SD PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gençlere psikolojik eğitim

YazarMesaj
NaMLu
Onursal Uye
Onursal Uye
NaMLu

Erkek
Koç Mesaj Sayısı : 34
İş/Hobiler : Turkish's Hacker
Lakap : L@zK0p4T
Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 55580

Gençlere psikolojik eğitim Empty
MesajKonu: Gençlere psikolojik eğitim   Gençlere psikolojik eğitim I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 4:08 pm

Yönetim kurulumuzla Karadeniz Teknik Üniversitesi arasında yapılan görüşmeler sonunda Gençlik Geliştirme Merkezimizde yer alan sporculara yönelik Profesyonel Psikolojik Eğitim verilmesi konusunda görüş birliğine varıldı. Söz konusu projenin geniş bir zamana yayılarak hayata geçirilmesi planlandı.

KTÜ Rektörü İbrahim Özen’in katkılarıyla gerçekleştirilecek çalışmada Yrd. Doç. Dr. Mustafa Şahin, Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Psikolog Serra Görgün ve Uzm. Psk. Dan. Serpil Reisoğlu görev alacak.
http://forumtrabzon.22web.net

Gençlere psikolojik eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası