Sanal Dunya Forum'a hoşgeldiniz!

Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Üye Olabilirsiniz...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz Sanal Türk Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Sanal Dunya Forum'a hoşgeldiniz!

Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Üye Olabilirsiniz...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz Sanal Türk Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SD PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba...

YazarMesaj
Cryme Tyme
Yeni Uye
Yeni Uye

Erkek
Ikizler Mesaj Sayısı : 1
İş/Hobiler : SinEma
Lakap : Rocky
Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 55560

Merhaba... Empty
MesajKonu: Merhaba...   Merhaba... I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 6:23 pm

Ben Hakan Balkan. 17 yaşındayım. İzmir'de oturuyorum. 3-4 yıldır forumlarda takılıyorum. Yani 3-4 yıldır adminlik yapıyorum. Forumlarla ilgili iyi bir bilgiye sahibim. Forumun da yeni olduğunu farkettim. Elimden gelebileceği kadar yardıma hazırım. Tabii isterseniz Wink
http://www.kupywrestlingwallpapers.info/

Merhaba...
1 sayfadaki 1 sayfası